سفارش تبلیغ
آموزش رایگان سئو، سئو روز
آموزش رایگان سئو، سئو روز
آمار و اطلاعات

بازدید امروز :50
بازدید دیروز :53
کل بازدید :232594
تعداد کل یاداشت ها : 171
100/3/22
4:25 ع
مشخصات مدیروبلاگ
فرشته[244]
سپاس خدایی را که آفریننده آسمانها و زمین است و فرشتگان را رسولان خود گردانید و دارای دو و سه و چهار بال و پر قرار داد و هر چه بخواهد در آفرینش می افزاید که خدا بر هر چیز قادر است.(سوره فاطر، آیه 1)

چند ساعت دیگه بیشتر نمونده. زمین واقعا خسته شده. یک سال با چنین نازی داشته می چرخیده و بعد از این روزهای طولانی تازه یک دور تونسته بزنه. پروانه خیلی راحت تره. این همه با دلسوزی و آخر هم خودسوزی شاید هزاران بار دور شمع می چرخه و خسته هم نمیشه.

داشتم php کار می کردم. تازه شروع کردم به کد نویسی توی لینوکس. یادم افتاد هنوز کاری واسه عید انجام ندادم. همیشه که بچه بودم لباس های نو می پوشیدم و به طرزی بامزه خودم رو واسه لحظه ی تحویل سال جدید آماده می کردم.

برای این روزهای تعطیل کلی برنامه ریزی دارم. مسافرت هم می خواهیم بریم ولی کاش من رو نمی بردن. باید php  و python رو کار کنم تا حداقل خودم رو به مرحله ای برسونم. واسه بعد از عید گروههای تخصصی مون آماده به کار هستن.

کمتر از یک ساعت مونده تا این سالی که برام خیلی باارزش بود تموم بشه. سال هشتاد و هفت برام عالی بود. خدا رو شکر می کنم که با دستی پر دارم میرم توی یک سال جدید. هر چند اگه بخوام فکرش رو بکنم هنوز در برابر بعضی ها خیلی دست هام خالیه.

آروزی موفقیت و خوشبختی برای همه ی دوستان دارم. لحظه ی تحویل سال من رو هم فراموش نکنید.